top of page
5R2A0511_edited_edited.jpg

Me oleme 
teistmoodi

Seame FOOKUSe Jeesusele ja tema missioonile

Võib juhtuda, et FOOKUS kogudus on teistsugune, kui sa ette kujutad.

Oreli asemel on meil ansambel. Teenistustevahelisel ajal voolab kohv lausa ojadena, et oleks mõnus üksteisega kohtuda ja tuttavaks saada. Räägime elust nii nagu see on ja mõtleme, kuidas parimal moel oma kogukonnas ja inimeste elus asju paremaks teha. Pane selga mugavad riided. Enamus meist riietub üsna igapäevaselt.  

Meie eesmärgiks on, et kogudusse tulek oleks mõnus, tähendusrikas ja inspireeriv. Tahame, et saaksid tulla ja tutvuda ilma mingisuguste ootusteta sinule.

DSC_2568_edited.jpg

Me usume 

God.png

JUMAL

Looja

Me usume, et on üks Jumal, kes on universumi looja ja valitseja (1. Moosese 1:1). Ta on kolmes isikus: Isa, Poeg ja Püha Vaim (Matteuse 28:19). 

Jesus.png

JEESUS 

Jumala Poeg

Me usume, et Jeesus on Jumala Poeg. Me usume, et ta sündis neitsist (Matteuse 1:23), elas patuta elu (Heebrealastele 4:15), maksis meie pattude eest ristil (1. kiri Korintlastele 15:3), tõusis kolm päeva hiljem üles (Johannese 11:25) ja tuleb taas (Apostlite teod 1:11). 

Holyspirit.png

PÜHA VAIM

Abistaja

Me usume, et Püha Vaim on kõigi kristlastega ja aitab neil elada jumalakartlikku elu (Roomlastele 8:11), sest Jumala Vaim elab meis (1. kiri Korintlastele 6:19-20) ja peaksime püüdma elada Jeesusemoodi. Püha Vaim annab väe elada jumalartlikku elu, aitab mõista Piiblit, näitab suunda, kuidas elada Jeesuse moodi, ning ande ja talente, mida saame kasutada, et aidata ka teistel õppida tundma Jeesust.

 

Bible.png

PIIBEL

Elu raamat

Me usume, et Püha Vaim juhtis inimesi, kes Jumalat tundsid, seda kirja panema (2. kiri Peetrusele 1:20-21). Seetõttu usume, et Piibel on Jumalast inspireeritud ja sisuliselt vigadeta. Piibel on esmane allikas nii õppimiseks kui õpetamiseks, et saaksime rohkem Jeesuse sarnaseks (II kiri Timoteusele 3:16-17). 

Meie meeskond 

Focus pastors

Nick & Olivia Puccini 

Koguduse rajajad

Nick ja Olivia Puccini kolisid koos oma kahe lapse Oliveri ja Avaga Eestisse 2012.a. eesmärgiga rajada siin kogudus. Misjonäridest meeskonna koostöös sündiski siin septembris 2014.a kogudus, mis sai nimeks Fookus kogudus. Nick teenis kogudust juhtiva pastori ja piibliõpetajana, aidates soovijatel järgida Jeesust. Olivia teenis kogudust muusikalise juhina ja kõnelejana piibliõpetajate meeskonnas. Ühel hetkel paluti Nicki ja Oliviat juhtida misjoniorganisatsiooni tööd regionaalselt, misjärel andsid nad koguduse juhtimise kohalikele üle ning tegelevad nüüd misjonitöö visiooni- ja personaliküsimustega seitsmes riigis. Nad on jätkuvalt Fookus koguduse juhatuses, jälgides rõõmuga, kuidas nende visioon innustavast ja elusid muutvast kogudusest saab samm-sammult reaalsuseks.  

Kontakt

Tehnika 18, 10415 Tallinn, Eesti

Aitäh kirjutamast! Võtame Sinuga peagi ühendust.

bottom of page